Usługi

podstrona_uslugiDrewno jest materiałem, który niezmiennie nas fascynuje. Wykonujemy parkiety z niemal wszystkich gatunków drewna. Mamy w swojej ofercie bogaty wybór drewna krajowego – oferujemy naszym klientom podłogi dębowe, a także parkiety wykonane z klonu, akacji parzonej, buku, jesionu. Nie obce jest nam również posiadające ciekawe właściwości drewno egzotyczne. Nasi klienci mogą wybierać deski z takich drzew jak jatoba, doussie, teak, orzech amerykański, sucupira, czy palisander. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jeżeli wymarzą oni sobie rzadko spotykany gatunek drewna, którego nie ma w naszej ofercie, dołożymy wszelkich starań, żeby go zdobyć.

Mottem naszej firmy jest ciągły rozwój i doskonalenie, dlatego bierzemy udział w rozmaitych kursach i szkoleniach, targach i konkursach z zakresu parkieciarstwa, które pogłębiają naszą wiedzę o gatunkach drewna i sposobach ich obróbki. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami w branży parkieciarskiej, co sprawia, że poziom naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Oprócz sprzedaży najwyższej jakości parkietów oferujemy również szeroki wachlarz usług związanych z ich montażem. Ponadto zajmujemy się lakierowaniem, olejowaniem, impregnacją, i cyklinowaniem podłóg. Do naszych usług należy również odnawianie starych parkietów. Zajmujemy się pomiarem wilgotności wylewek, badamy również wilgotność drewna, wilgotność powietrza, sprawdzamy jakość podłoża. Oferujemy usługi najwyższej klasy specjalistów, którzy są w stanie ułożyć dla Państwa każdy niemal wzór parkietu. Wiemy, że jakość produktów i usług świadczonych przez naszą ekipę jest na doskonałym poziomie, dlatego jako jedna z nielicznych firm oferujemy 24 – miesięczną gwarancję zarówno na nasze produkty, jak i usługi.

Materiały chemiczne służące do impregnacji naszych parkietów, oleje i lakiery wybieramy bardzo starannie. Dbamy o ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, co sprawia, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

TOP