Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kkmmedia/domains/parkietwarszawa.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kkmmedia/domains/parkietwarszawa.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kkmmedia/domains/parkietwarszawa.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941 Architekci współpraca – Parkiety Warszawa

Architekci współpraca

architekt-300x200Nasza firma oferuje doskonałej jakości usługi parkieciarskie. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń na jak najwyższym poziomie. Współpraca z nami może być korzysta dla architektów, biur architektonicznych, czy pracowni zajmujących się aranżacją wnętrz. Parkiety drewniane, które oferujemy świetnie sprawdzą się w przypadku wielu projektów. Drewno jest materiałem uniwersalnym, dlatego wykorzystywane jest w projektach mieszkań urządzonych w stylu zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Estetyka naszych materiałów nie stwarza żadnych ograniczeń. Posiadamy parkiety wykonane z różnych gatunków drewna krajowego, jak i egzotycznego. Mamy również bogate doświadczenie w jego obróbce. Nasze parkiety mogą występować w rozmaitych fakturach – wykonujemy ich olejowanie lub szczotkowanie. Dla miłośników niestandardowych podłóg proponujemy drewno barwione, które nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Posiadamy wiedzę i umiejętności w zakresie montażu i obróbki drewna, co sprawia, że podłogi kładzione przez naszą firmę cechują się niezawodnością. Nasze doświadczenie, doskonali specjaliści i stale podnoszone kompetencje predestynują nas do fachowego doradztwa w zakresie wyboru, montażu i obróbki drewna. Chętnie pomożemy w realizacji nawet bardzo odważnych projektów. Podpowiemy jakie parkiety sprawdzą się najlepiej w określonych warunkach, co sprawi, że projekt będzie posiadał nie tylko atuty estetyczne. Podłogi przygotowane we współpracy z nami będą cechowały się funkcjonalnością. Będą trwałe i odporne na niszczący wpływ rozmaitych czynników zewnętrznych. Nasze produkty i usługi posiadają 24 – miesięczną gwarancję, co sprawia, że już całe rzesze klientów zdecydowały się nam zaufać.

Architekci, firmy architektoniczne i pracownie zajmujące się aranżacją wnętrz dzięki współpracy z nami będą w stanie zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi na doskonałym poziomie. Gwarantujemy Państwu współpracę, która spełni najwyższe standardy biznesowe.

TOP