O firmie Decowood

fotka_podstrona_ofirmieDecowood to firma, która od 2002 roku sprzedaje najwyższej jakości podłogi z drewna. Długi czas działalności na rynku zaowocował bogatym doświadczeniem, które umożliwia nam fachowe doradztwo w zakresie doboru i montażu podłóg. Podłogi drewniane cieszą się zarówno w Polsce, jak i na świecie niesłabnącą popularnością. Pomimo wynalazków takich jak panele podłogowe, drewno jest wciąż towarem najbardziej pożądanym. Parkiety wykonane z drewna sprawiają, że mieszkańcy domów, w których ich użyto mają poczucie kontaktu z naturą. Drewno daje nam komfort, którego nie zastąpią materiały syntetyczne. Oprócz niepowtarzalnej estetyki podłogi drewniane posiadają także pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Mikroklimat w pomieszczeniach, gdzie parkiety wykonane są z drewna jest dla nas bardzo sprzyjający. Dobrej jakości drewniane podłogi będą nam służyć przez wiele pokoleń, są więc doskonałą inwestycją.

Nasza firma zdając sobie sprawę ze wszystkich korzyści jakie dają naszym klientom dobrej jakości parkiety drewniane inwestuje w najlepszych specjalistów, a także stałe doskonalenie naszego warsztatu. Bierzemy udział w licznych szkoleniach dotyczących nowoczesnych technologii w dziedzinie parkietów i chemii do podłóg. Jesteśmy również członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Oprócz sprzedaży najwyższej jakości podłóg wykonanych z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego, oferujemy także montaż parkietów, ich cyklinowanie, a także zabezpieczenie za pomocą lakieru i olejów. Nasze podłogi są dostosowane do polskich i światowych trendów. Naszą firmę cechuje wysoka jakość usług, rzetelność i profesjonalizm. Nasza działalność obejmuje teren całego kraju.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych podłogami drewnianymi do odwiedzenia siedzimy naszej firmy, która znajduje się w Łodzi przy ulicy Żeligowskiego 42. Nasza bogata oferta to między innymi podłogi drewniane, parkiety, schody, deski tarasowe, czy listwy przypodłogowe. Oferujemy także szereg produktów do impregnacji drewna.

TOP